Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5