Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5