Movies
Ratings
247
SpotlightRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Field of DreamsRated ★ 4.5
Mission to MarsRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Crimson TideRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 1.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 0.5
SkylineRated ★ 1.0