Movies
Ratings
160
Match PointRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0