Series
Ratings
25- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5