Series
Ratings
68
Likeable or NotRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Mother's GardenRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0