Series
Ratings
58
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.0