Titles you rated
Winter SonataRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
StyleRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.0