Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The NunRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 5.0