Titles you rated
Five FingersRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0