Series
Ratings
63
PoseidonRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0