Series
Ratings
22
The 8 ShowRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0