Titles you rated
DolittleRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
What IfRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.0