Series
Ratings
336
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 1.5
She is WowRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 2.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
PriestRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5