Movies
Ratings
152
Life is FruityRated ★ 1.0
La StradaRated ★ 0.5
Lights in the DuskRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Signal 8Rated ★ 4.0
BlightRated ★ 5.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.5
AmikoRated ★ 5.0
The SonRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
SnowballRated ★ 3.0