Series
Ratings
22
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0