Series
Ratings
20
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5