Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Go! Mrs. Go!Rated ★ 4.0
My Shining GirlRated ★ 4.0
After School: Lucky or Not Season 1Rated ★ 4.5- Principal Investigator - Save Wang Jo Hyeon!Rated ★ 4.5
Infinite PowerRated ★ 4.5
Detectives in TroubleRated ★ 5.0
Little Girl KRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The VirusRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
ResetRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0