Series
Ratings
15- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0