Movies
Ratings
125
RudderlessRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5