Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0