Movies
Ratings
390
HannibalRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0