Series
Ratings
41- FamilyRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0