Movies
Ratings
590
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Viva! LoveRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
Imagine Dragons: Live from the Hollywood BowlRated ★ 5.0