Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5