Titles you rated
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0