Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Masked ProsecutorRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.5
Blade ManRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
TemptationRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0