Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5