Movies
Ratings
103
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
ConfuciusRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5