Series
Ratings
42
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0