Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0