Series
Ratings
76
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5