Movies
Ratings
18
Furious 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0