Titles you rated
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0