Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0