Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0