Series
Ratings
20
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5