Movies
Ratings
51
RepriseRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
OasisRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 5.0
YouthRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0