Titles you rated
RevenantRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0