Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Vivid RomanceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 절원의 템페스트Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0