Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 4.5
- 이하나의 페퍼민트Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0