Titles you rated
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.5
Evergreen LoveRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
Akko's SecretRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.0
Nijiiro DaysRated ★ 5.0
Mischievous Kiss The Movie: ProposeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss The Movie: CampusRated ★ 2.0
Asako I & IIRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 5.0
Marmalade BoyRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 4.0
Closest Love To HeavenRated ★ 4.5