Series
Ratings
32
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Strangers in LoveRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0