Titles you rated
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.0
Life~Love on the LineRated ★ 5.0
Lovely WriterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0