Movies
Ratings
81
Charlie CountrymanRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5