Titles you rated
WonkaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5