Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
All the President's MenRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
Cunk on LifeRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 2.5
I'm Not a RobotRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5