Series
Ratings
191
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
It's Always Sunny in Philadelphia Season 6Rated ★ 3.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0