Titles you rated
A MuseRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5