Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0